İade ve Değişim Politikamız

Müşteri memnuniyeti, firmamız için en önemli önceliktir. Eğer satın aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız veya herhangi bir nedenden dolayı değişiklik yapmak isterseniz, aşağıdaki iade ve değişim politikamızı takip edebilirsiniz:

Ürün İadesi:

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebinizi [müşteri hizmetleri e-posta adresi] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

İade talebiniz onaylandığında, ürünü orijinal ambalajında ve kullanılmamış, hasar görmemiş bir şekilde iade etmelisiniz.

Ürünün iade edilmesi durumunda, satın aldığınız ürünün fiyatı (kargo ücreti hariç) ödeme yönteminizle iade edilecektir.

Ürün Değişimi:

Eğer satın aldığınız ürünü değiştirmek isterseniz, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim talebinizi [müşteri hizmetleri e-posta adresi] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Değişim talebiniz onaylandığında, ürünü orijinal ambalajında ve kullanılmamış, hasar görmemiş bir şekilde geri göndermelisiniz.

Değişim için gönderdiğiniz ürün, stoklarımızda mevcut olduğunda, yeni ürün ile değiştirilecektir. Eğer aynı ürün stoklarımızda yoksa, benzer bir ürün veya iade seçeneği sunulacaktır.

Önemli Notlar:

İade veya değişim talebinde bulunmadan önce, ürünün iade ve değişim politikamıza uygun olduğundan emin olunuz.
Kargo ücretleri iade veya değişim sürecinde müşteriye aittir.
İade veya değişim talebinizin işleme alınması ve sonuçlandırılması süreci [süre] sürebilir.
Bu iade ve değişim politikası [Firma Adı] tarafından sunulan hizmetler için geçerlidir ve değişiklik hakkını saklı tutar. Daha fazla bilgi veya sorularınız için [müşteri hizmetleri telefon numarası] numarasından müşteri hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,